UNS5 UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY:
BLOG - ostatnie wpisy

Jak wydłużyć stosunek? 9 skutecznych sposobów

23205 Views

Praktyczne sposoby na wydłużenie stosunku

Kiedy najdzie nas ochota na seks, ale obawiamy się przedwczesnego wytrysku, uświadamiamy sobie, że czas coś z tym zrobić. Na każdego działają inne metody. Jedni mają czas na ćwiczenia, inni potrzebują natychmiastowych rezultatów. Na rynku dostępne są różne środki, w Internecie instruktarze, a bliscy mają dla nas rady w stylu picia alkoholu – co jednak najlepiej się sprawdzi? Jak wydłużyć stosunek?

Spis treści:

Doraźne rozwiązania, jak wydłużyć stosunek płciowy

Nie zawsze mamy czas ćwiczyć, by poprawić jakość swojego życia seksualnego. Czasem wszystko rozwija się pod wpływem chwili, a mimo to nie chcemy, żeby w następnej osiągnęło swój kres. Na szczęście, niektóre metody na dłuższy seks można wdrożyć tuż przed zbliżeniem. Między nimi:

  • Wypicie odpowiedniej ilości alkoholu

Sami powinniśmy znać swoją podatność - ile kieliszków opóźni wytrysk w zadowalającym stopniu. Z tym sposobem trzeba jednak uważać, bo nadużywanie alkoholu obniża ogólną sprawność seksualną i może nie przypaść do gustu partnerki.

  • Używanie kilku prezerwatyw na raz

Nie jest skuteczną metodą antykoncepcji, bo ocierając się o siebie prezerwatywy narażone są na pękanie, ale działa na zmniejszenie odczuwanej przyjemności i opóźnienie orgazmu.

  • Znieczulenie miejscowe

Rozwiązuje problem, ale może sprawić, że ochota na seks drugiej połówki się ulotni. Penis przypomina wtedy bardziej drewno niż ludzkie ciało - nie reaguje w żywy sposób - co stanowi pewną przeszkodę w psychicznym zbliżeniu się między wami.

  • Ucisk centralnej części krocza

Ta metoda wymaga współpracy między partnerami. Zwana jest techniką trzech palców. Chodzi w niej o to, by przy zbliżającym się orgazmie przycisnąć trzema palcami punkt między moszną a odbytem i poczekać aż podniecenie obniży się do kontrolowalnego poziomu.

  • 9 pchnięć

Właściwie wychodzi 10 - 9 płytkich i jedno głębokie, a potem zmienia się te proporcje na 8:2, 7:3, i tak dalej. Po pierwszej serii - gdy dojdziemy do 1 płytkiego - należy zrobić przerwę, nie wychodząc z ukochanej osoby, aby zająć się pieszczotami. Jeśli mimo tej techniki orgazm zbliża się przedwcześnie, trzeba zastosować metodę trzech palców.

  • Stop and go

Czyli przerywanie stosunku na rzecz pieszczot i wznawianie go po zatrzymaniu erekcji.

Długofalowe metody

Jeśli nie interesuje cię, jak wydłużyć stosunek w danej chwili, tylko ogólne zyskanie większej kontroli nad swoim ciałem, to musisz się liczyć z tym, że to kosztuje więcej czasu i pracy. Za to efekt nie będzie zależny od czyjejś współpracy. Podstawy to:

  • Zdrowa dieta

Przedwczesny wytrysk powoduje wiele czynników, w tym różne stresory. Dłuższy seks wymaga relaksu, na przykład wzięcia aromatycznej kąpieli. Jednak w perspektywie wielu dni, to zdrowa dieta wprowadza organizm w stan równowagi i pozwala na wydłużenie przyjemności. Na pewno trzeba zerwać z nałogami. Alkohol, narkotyki i papierosy nie służą utrzymaniu kontroli. Za to magnez wzmacnia układ nerwowy, dlatego warto jeść orzechy, kaszę gryczaną czy czekolady.

  • Wzmacnianie mięśni Kegla

Ćwiczenia polegają na wykonywaniu 30 szybkich skurczów mięśni dna miednicy oraz kilku dłuższych, 10-cio sekundowych. Należy je wykonywać regularnie - rano i wieczorem - przez dłuższy okres czasu.

  • Leki

Skutkiem ubocznym niektórych antydepresantów jest opóźnianie wytrysku, i właśnie tę ich właściwość wykorzystuje się do poprawiania sprawności seksualnej. Można je przyjmować doraźnie, ale lepiej działają stosowane na co dzień. Wymaga to jednak konsultacji z lekarzami.

Przedwczesny wytrysk to problem częstszy od impotencji, a równie dokuczliwy. Szczęśliwie można zwalczać go na różne sposoby. Jest wiele metod - długofalowych i doraźnych na to,  jak wydłużyć stosunek seksualny, choć wszystkie mają też swoje wady. I warto o tym pamiętać.

W kategorii: SEKS