UNS5 UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY:
UNS.pl to nowoczesny i przyjazny sklep Internetowy, w którym oferujemy najwyższej jakości produkty niezbędne do profilaktyki prozdrowotnej, zdrowego odżywiania, zdrowego snu, preparaty wspierające kondycję psychiczną i fizyczną osób w każdym wieku, bez względu na stopień aktywności a także suplementy wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję, wzrost oraz utrzymanie prawidłowej masy ciała, adaptogeny, preparaty wspomagające aparat ruchu, oraz antyoksydanty. Nasza oferta jest bogata w monopreparaty oraz preparaty wieloskładnikowe o synergicznym działaniu. Oferowane przez nas produkty są dostępne w formie proszku, miękkich kapsułek softgelowych oraz łatwych do połknięcia kapsułek żelatynowych i roślinnych dedykowanych dla wegan i wegetarian, które dodatkowo są bardziej delikatne dla żołądka. Posiadamy szeroką gamę produktów ziołowych oraz naturalnych ekstraktów roślinnych, które znajdą zastosowanie w naturoterapii, fitoterapii, tradycyjnej medycynie chińskiej oraz indyjskiej czy ziołolecznictwie. W ostatnim czasie do naszej oferty dołączyły różnego rodzaju grzyby witalne i lecznicze, które już setki lat temu znalazły zastosowanie w medycynie Dalekiego Wschodu. Są one idealnym rozwiązaniem w mykoterapii czyli podczas leczenia grzybami. Marka UNS istnieje na rynku od 2007 roku. Od samego początku naszym celem jest satysfakcja Klientów oraz ich pełne zadowolenie. Staramy się, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb Klientów. Zawsze do naszej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zależy nam, aby każdy Klient mógł skorzystać z fachowej pomocy przy doborze suplementacji, każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Od 2021 roku marka UNS stawia jeszcze większy nacisk na promowanie zdrowego stylu życia, tworząc zdrowie i ekologiczne produkty. Marce zaufały tysiące osób, w tym Klienci dużych sklepów stacjonarnych, Internetowych, z odżywkami i suplementami diety, sklepów zielarskich oraz sklepów ze zdrową żywnością.
about3.jpeg
about1.jpeg

Oficjalny sklep firmowy UNS

microscope.svg JAKOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI

Wszystkie nasze produkty są szczegółowo poddawane kontroli jakości. Nasze preparaty przechodzą kontrole wewnętrzną, a ponadto badane w akredytowanych laboratoriach zewnętrznych

star.svg SETKI POZYTYWNYCH OPINII

Suplementy firmy UNS cieszą się uznaniem wśród klientów naszego sklepu. Opinie są potwierdzeniem jakości produktów oraz obsługi sklepu Internetowego.

poland.svg POLSKA MARKA

UNS to Polska marka suplementów diety, a jakość jest dla nas wartością nadrzędną.

Dlaczego warto wybrać produkty marki UNS?

Marka UNS to Polski producent suplementów diety. Od zawsze zwracamy szczególną uwagę na jakość i skład. Nasza produkcja odbywa się zgodnie ze standardami współczesnej biotechnologii. Stawiamy ogromny nacisk na stosowanie rygorystycznych procedur "Dobrej Praktyki Produkcyjnej" (Good Manufacturing Practice) oraz "Dobrej Praktyki Higienicznej" (Good Hygiene Practice), co pozwala nam uniknąć wszelkiego rodzaju zagrożeń. Każdy nasz produkt to unikalna, w pełni dopracowana receptura przez naszych specjalistów. Ścisłej kontroli podlega każdy etap produkcji. Od opracowania, dogłębnej analizy mikrobiologicznej, metali ciężkich oraz różnego rodzaju zanieczyszczeń, po zakup wybranych najwyższej jakości surowców pochodzących od najlepszych, renomowanych dostawców z Europy i całego świata, np. Sabinsa ® (indyjska firma założona w 1988 roku, która oferuje opatentowane, przebadane klinicznie i standaryzowane ekstrakty roślinne). Nasze składy opracowane są w myśl trendu „clean label” co oznacza, że nie zawierają zbędnych substancji wypełniających, barwników czy konserwantów. W bardzo wielu preparatach w składzie znajdują się wyłącznie składniki aktywne co gwarantuje najwyższe z możliwych stężenie składnika aktywnego. W 2021 roku marka UNS wprowadziła do sprzedaży ekologiczne, szklane opakowania, które nadają się do recyklingu. Taka forma opakowania to nie tylko krok w stronę ochrony środowiska. To gwarancja jeszcze wyższej jakości oferowanego produktu ponieważ farmaceutyczne szkło izoluje kapsułki od otoczenia chroniąc przed fotoutlenianiem.
about2.jpeg
DOŁĄCZ DO #TEAMUNS Nie czekaj i zgłoś się do nas
Zostań częścią naszej ekipy!