UNS5 UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY:
BLOG - ostatnie wpisy

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu spalaczy tkanki tłuszczowej?

23175 Views

Zbilansowana dieta i regularne treningi stanowią podstawę dla ukształtowania zgrabnej figury. Dzięki zdrowemu odżywianiu i systematycznej aktywności fizycznej istnieje szansa na zwalczenie uciążliwych problemów, jak zbędna tkanka tłuszczowa czy nieestetyczny cellulit. Jednak w pewnym momencie warto zdecydować się na wsparcie w postaci fat burnerów – spalaczy tkanki tłuszczowej – dostarczających szeregu cennych komponentów usprawniających pracę nad wmarzoną sylwetką. Czym się kierować przed dokonaniem zakupu? Które komponenty okażą się najbardziej wartościowe, aby zapewnić pożądane rezultaty?

Spalacz tłuszczu - składniki termogeniczne

Wartościowe spalacze tłuszczu powinny prowadzić do nasilenia termogenezy, co w efekcie powoduje wzrost produkcji ciepła. Następstwem tego działania jest nasilenie potliwości, co powoduje stworzenie optymalnych warunków do utraty nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej – proces ten określa się właśnie popularnym fat burningiem czyli spalaniem tłuszczu.  Dzięki temu realizowane treningi zapewniają o wiele większą efektywność w trakcie modelowania sylwetki, co pozwala znacznie szybciej pozbyć się widocznych niedoskonałości i osiągnąć pożądane rezultaty.

Spalacz tkanki tłuszczowej FAT OFF zawiera w swoim składzie aż 5 wysoce standaryzowanych ekstraktów roślinnych, które stanowią bogate źródło rozmaitych składników aktywnych o właściwościach termogenicznych. Wyciągi z owoców gorzkiej pomarańczy, liści malin, owoców czarnego pieprzu i imbiru zapewniają realne oddziaływanie na produkcję ciepła oraz wspierają utratę nadprogramowej ilości tłuszczu.

Spalacz tłuszczu a synergia działania

Nie od dziś wiadomo, że kofeina stanowi jeden z najskuteczniejszych i najlepiej poznanych składników o właściwościach stymulujących pracę systemu nerwowego. Ponadto dodaje energii, umożliwia ograniczenie uczucia zmęczenia, wspiera zachowanie czujności oraz pozwala utrzymać optymalny poziom skupienia na realizowanym zadaniu. Jej dzienna porcja dla przeciętnego człowieka wynosi około 350 mg w ciągu dnia.

Wartościowe spalacze tłuszczu oprócz czystej kofeiny zawierają też jej inne źródła, które nie działają aż tak intensywnie i zapobiegają przedwczesnej utracie energii. Wspomniany wcześniej FAT OFF jest wzbogacony o cenny dodatek ekstraktu z Yerba Mate, który jest standaryzowany na 20% zawartości kofeiny. Oprócz niego zawiera też wyciąg z kakaowca właściwego zawierającego teobrominę o cennych właściwościach wspierających funkcje poznawcze. Składnik ten występuje także w preparacie XY – najnowszym termogeniku UNS Supplements.

Z kolei suplement CUT X-PRO został uzupełniony o ekstrakt z nasion guarany, a zawarta w nim kofeina zawiera optymalny wzrost pobudzenia i zapewni długotrwałe ograniczenie rosnącego poziomu zmęczenia.

Spalacz tłuszczu - jaki skład?

Wartościowy spalacz tłuszczu charakteryzuje się kompleksową formułą, co umożliwi wielowymiarowe wsparcie w trakcie modelowania zgrabnej sylwetki. Dzięki temu proces optymalizacji wagi i walki ze zbędnie nagromadzonym tłuszczem okaże się znacznie skuteczniejszy. W przypadku spalacza XY będą to L-tauryna (znany komponent napojów energetycznych, który wspiera organizm przy zwiększonym poziomie zmęczenia psychofizycznego) oraz ekstrakt z zielonej herbaty (będący źródłem EGCG, katechin i polifenoli o wartościowym wpływie na zwalczanie wolnych rodników tlenowych).

Preparat FAT OFF zawiera ekstrakt z tamaryndowca, który jest źródłem cennego kwasu hydroksycytrynowego (ograniczającego odkładanie się tkanki tłuszczowej). Z kolei CUT X-PRO, podobnie jak i pozostałe termogeniki od UNS Supplements, lecz w znacznie większej ilości, zawiera L-tyrozynę – cenny aminokwas, który może być pomocny m.in. przy redukcji oznak wyczerpania oraz wspierać niwelowanie nadmiernego apetytu.

Czym zatem kierować się podczas zakupów spalacza tkanki tłuszczowej? Najlepiej postawić na produkty o multiskładnikowej formule, które dzięki optymalnie dobranej zawartości wykorzystanych komponentów zapewnią bezpieczną i zarazem efektywną pomoc w trakcie pracy nad wymarzoną sylwetką. Spalacze tłuszczu od UNS Supplements zostały przygotowane jednakowo z myślą o profesjonalnych zawodnikach i osobach ćwiczących rekreacyjnie, aby każdy miał okazje osiągnąć wyznaczony przez siebie cel!

W kategorii: SUPLEMENTACJA
Paula Banot

Vice Mistrzyni Świata, Vice Mistrzyni Europy, Mistrzyni Polski w kategorii Bikini Fitness. Specjalizuję się w kształtowaniu kobiecej sylwetki, pozbywaniu się niechcianej tkanki tłuszczowej, jak i w budowaniu masy mięśniowej. Ze sportem związana jestem od najmłodszych lat, zawsze był on obecny w moim życiu, stąd wybór AWF’u, jako uczelni wyższej. Uczestnictwo w zawodach sportów sylwetkowych, pozwoliło mi mocno zagłębić się w teorię i praktykę pracy, nad kobiecym ciałem. Mimo moich dużych osiągnieć sportowych na arenie międzynarodowej uważam, że moim największym osiągnięciem jest to, że mogę wykonywać pracę, która jest moją pasją.