UNS5 UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY:
BLOG - ostatnie wpisy

Jak naturalnie zwiększyć libido?

1788 Views

Libido to dla wielu osób codzienny problem. Może wiele zmienić w naszym życiu i doprowadzić do nieporozumień z partnerem. Trzeba jednak pamiętać, że libido wcale nie jest dla nas łaskawe. Na jego poziom wpływ ma wiele czynników, które w ciągu jednego dnia mogą zmniejszyć lub zwiększyć naszą ochotę na seks. Ze względu na to, że libido jest bardzo ważne dla każdej osoby dojrzałej seksualnie podpowiadamy, jak je zwiększyć używając do tego tylko naturalnych sposobów.

Co wpływa na poziom libido?

Jest wiele czynników, które mają wpływa na poziom naszego libido. Jest tego tak dużo, że bez problemu w ciągu jednego dnia możemy mieć większą ochotę na seks, a już za chwile nie mieć jej w ogóle. Na nasze libido wpływ ma stres, stan zdrowia, praca, nastrój, wygląd, zdrowie psychiczne i fizyczne oraz dieta. Jeśli w ciągu dnia w naszej diecie nie znajdą się odpowiednie składniki odżywcze to libido może znacząco spadać.

Jeśli na początku dnia byliśmy zestresowani projektem w pracy, a w ciągu dnia okazało się, że osiągnęliśmy sukces, to zwiększyć się może nasza ochota na seks. I kobiety i mężczyźni mogą mieć problemy z potencją. Nie ma w tym nic dziwnego, jednak przez to, że czynników, które mają wpływ na nasze życie seksualne jest tak wiele, walka z libido może wydawać się długa i bezowocna. Nie oznacza to jednak, że mamy się poddać. Warto wiedzieć, jakie są sposoby na podniesienie libido.

Sposoby na podniesienie libido

Na szczęście jest tak samo dużo sposobów na podniesienie ochoty na seks, co czynników, które nam ją odbierają, Wiele osób przy takim problemie decyduje się na sięgnięcie po leki lub suplementy diety. Może jednak nie warto wybierać preparatów, które mogą mieć na nas zbyt silne działanie. Na początek najlepiej zapoznać się z kilkoma naturalnymi sposobami na podniesienie libido, a jeśli one nie okażą się skuteczne można spróbować suplementów diety lub udać się na konsultację do lekarza, ponieważ problem może leżeć głębiej i być poważniejszy niż nam się wydaje.

Odpoczynek wpływa na libido

Dla wielu osób czas dla siebie oznacza oglądanie ulubionego serialu oraz zajadanie się słodkimi przekąsami nie mając przy tym wyrzutów sumienia. Jednak przejadanie się nie sprawi, że problem z libido zniknie. A wręcz przeciwnie może się on pogłębić. Jeśli od dawna nie masz ochoty na seks, to może oznaczać, że po prostu masz za dużo na głowie.

Za dużo pracy, zajęć w domu, czy problemów do rozwiązania. Jeśli tak jest powiedź sobie STOP. Twoje życie to twoje zdrowie, więc musisz o siebie zadbać. Tak więc nie trać czasu na sprawy, które mają na ciebie negatywny wpływ i zabierają ci za dużo czasu. Odpręż się nieco i zadbaj o swój komfort.

Dieta a poziom libido

Jeśli twoje libido wacha się na poziomie między zero, a minus dziesięć, to może problemem jest nieprawidłowa dieta? Zadbaj o to, by w ciągu dnia w twoich posiłkach znalazły się przynajmniej dwa afrodyzjaki. A jeśli nie wiesz jakie to są produkty, to poniżej znajdziesz listę tych najważniejszych:

  • Truskawki,
  • Banany,
  • Ostrygi,
  • Czekolada,

Codziennie zjadaj przynajmniej dwa afrodyzjaki, które skutecznie podniosą poziom twojego libido.

Gra wstępna a libido

Wiele par zapomina o tym, że seks to nie tylko połączenie ciał. Seks może trwać cały dzień jeśli tylko wiemy jak to zrobić, to możemy osiągnąć niewyobrażalne szczęście w strefie seksualnej.

Od rana rozmawiajcie o tym jak bardzo macie na siebie ochotę. Niech tych kilkanaście godzin będzie dla was grą wstępną, dzięki czemu wieczorem będziecie mieli oboje ochotę na zbliżenie. Jest to skuteczny sposób, który sprawdza się u wiele par. Może zadziała również u ciebie?

W kategorii: ZDROWIE
Paula Banot

Vice Mistrzyni Świata, Vice Mistrzyni Europy, Mistrzyni Polski w kategorii Bikini Fitness. Specjalizuję się w kształtowaniu kobiecej sylwetki, pozbywaniu się niechcianej tkanki tłuszczowej, jak i w budowaniu masy mięśniowej. Ze sportem związana jestem od najmłodszych lat, zawsze był on obecny w moim życiu, stąd wybór AWF’u, jako uczelni wyższej. Uczestnictwo w zawodach sportów sylwetkowych, pozwoliło mi mocno zagłębić się w teorię i praktykę pracy, nad kobiecym ciałem. Mimo moich dużych osiągnieć sportowych na arenie międzynarodowej uważam, że moim największym osiągnięciem jest to, że mogę wykonywać pracę, która jest moją pasją.