UNS5 UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY: UNS5 KOD RABATOWY:
BLOG - ostatnie wpisy

Jak dbać o skórę zimą ?

910 Views

Zima nie jest czasem łagodnym i sprzyjającym dla naszej skóry. Niska temperatura, brak kontaktu ze słońcem oraz ogrzewanie w zamkniętych pomieszczeniach sprawia, że skór staje się przesuszona i podrażniona. Warto więc wiedzieć jak zadbać o skórę zimą.

Jak zadbać o skórę zimą – zabiegi kosmetyczne

Jeśli nie wiemy, jak zadbać o skórę zimą, to idealnym sposobem na to, jest udanie się do kosmetyczki. Jednym z doskonałych zabiegów w okresie zimowym są kwasy. Nie można ich wykonywać latem, przez dużą ilość słońca, ale zimą sprawiają one, że skóra staje się oczyszczona, jędrna, gładka i idealnie nawilżona. Są to również zabiegi, które pomagają w walce z trądzikiem, przebarwieniami i zmarszczkami.

 

Jak zadbać o skórę zimą – krem na bazie tłuszczu

Wielokrotnie może nam się zdarzyć nakładać krem na twarz przed wyjściem na dwór. Jeśli wybierzemy krem na bazie wody, to zimna temperatura sprawi, że skóra stanie się sucha i podrażniona. Pojawia się więc pytanie, jak zadbać o skórę zimą, jaki krem wybrać? Najlepszym wyborem będą kremy na podstawie tłuszczy, dzięki czemu tworzą one filtr ochronny nad cerą. Jest to kosmetyk, który powinien obowiązkowo znaleźć się w kosmetyczce kobiety i mężczyzny w okresie zimowym.

Warto również pamiętać, że dba on nie tylko o naszą skórę twarzy, ale całe ciało. Jeśli więc decydujemy się na używanie balsamów do ciała to najlepiej wybierać te na zimę, które zawierają naturalne olejki wspomagające i odżywiające skórę. Mają one również wpływ na procesy regeneracji uszkodzonego naskórka.

W kategorii: KOBIETA
Paula Banot

Vice Mistrzyni Świata, Vice Mistrzyni Europy, Mistrzyni Polski w kategorii Bikini Fitness. Specjalizuję się w kształtowaniu kobiecej sylwetki, pozbywaniu się niechcianej tkanki tłuszczowej, jak i w budowaniu masy mięśniowej. Ze sportem związana jestem od najmłodszych lat, zawsze był on obecny w moim życiu, stąd wybór AWF’u, jako uczelni wyższej. Uczestnictwo w zawodach sportów sylwetkowych, pozwoliło mi mocno zagłębić się w teorię i praktykę pracy, nad kobiecym ciałem. Mimo moich dużych osiągnieć sportowych na arenie międzynarodowej uważam, że moim największym osiągnięciem jest to, że mogę wykonywać pracę, która jest moją pasją.